SKUP Presbeton Olomouc 88 - 58 BK Příbor

06.10.2013 18:02

V nedělním utkání jsme chtěli navázat na výkon z předchozího zápasu. V první polovině zápasu, jsme se však nevyvarovali značnému množství nevynucených chyb a mnoha nedůsledností, při doskakování odražených míčů, kterých bylo díky mizerné úspěšnosti střelby soupeře hodně. I přes tyto nepřesnosti, jsme si však do poločasu zajistili 18-ti bodové vedení a mohli tak jít do druhého poločasu v relativně klidné atmosféře. V druhé polovině utkání, jsme si vyzkoušeli, proti výškově menšímu soupeři, také zónovou obranu 3-2. Změna obranného systému, soupeře také znatelně potrápila a po zapojení kompletní sestavy do utkání, jsme mohli brát i druhé jasné vítězství, začínající sezóny, nad týmem BK Příbor. Střelecky se pak výrazně prosadila opět K.Štursová, s 24 body a 11 doskoky a také L.Vildová 17 bodů a J.Mutlová 16 bodů.